Impreza podzielona była na kilka części. Brak jest zdjęć z wizyty Kerrigana i Astery u Tharra, z drogi Lama, Nepki, Valdraba, Gloina i Alandara do Tharra, z wizyty wyżej wymienionych oraz przybyłych ciut później autochtonów - Kalii i Orma. Następnie wybraliśmy się "do miasta".
Jedyne zdjęcie z drogi, na którym cokolwiek widać po retuszu. Od lewej: Valdrab, plecy Alandara, Tharr.
Przeszliśmy kawałek starego miasta, zobaczyliśmy rynek, po czym udaliśmy się do pizzerii licząc na niskie stężenie dymu tytoniowego oraz wyżerkę. Pora na zdjęcia z wnętrza.
Tharr, Valdrab
Kalia, Alandar, Lam
Gloin
Tharr
Oryginalny Połczyn - Piwo Odżywcze!
Valdrab, Kalia
Gloin, unikający fotografowania Orm
Tharr
Alandar na tle nosa Kalii
Kawałek Gloina, unikający Orm, Tharr
Wzięty z zaskoczenia Orm, Tharr
Gloin i Orm w uściskach
Tharr, Valdrab
Orm, Tharr
Valdrab, Lam, wyżej Kalia, Alandar
Valdrab
Dwie najstraszniejsze kreatury zlotu - Gloin i Valdrab ukazują prawdziwą twarz.
Valdrab, Kalia
(góra) Alandar, Tharr, Lam, (dół) Kalia, Valdrab
Lam, Nepka, kawałek Gloina
Nepka, Valdrab, unikający Orm, zasłonięci Lam i Gloin, Kalia, Tharr, Alandar. Przypadkowy człowiek robiący dla nas zdjęcie nie wiedział, że nie wkłada się palców w obiektyw, stąd problemy z widocznością.
Wychodząc zrobiliśmy zdjęcie szyldu knajpy, podziwiajcie.
Valdrab rwący się do kąpieli w ścieku przy ujemnej temperaturze powietrza. Za nim ubezpieczający Alandar, który udaremnił próbę samobójstwa Valdraba.
Odprowadziwszy Kalię, powróciliśmy do jaskini Tharra, gdzie próbowaliśmy pić hobbicką gorzałkę na karmelu i goździku wisząc głowami w dół, ale problemy techniczne sprowadziły nas na ziemię. Kolejni uczestnicy zgromadzenia zasypiali, aż na placu boju pozostali tylko Gloin i Valdrab, tylko dzięki ich wielkiemu poświęceniu nie zmarnowały się zapasy. Chwała im za to!
Alandar i Gloin rano
Valdrab kompletujący materiały do produkcji kolczugi
Lam, Gloin
To (niestety) już wszystkie zdjęcia. Można je traktować jak galerię zdjęć obecnych, nie oddają bowiem atmosfery spotkania. Aby ją poczuć, zapraszamy na kolejne zloty!

© 2003 Trispell, © 2005 Lam.    Wszelkie prawa zastrzeżone.